MAPEX HP2505-CM

SKU: HP2505-CM Kategoria:

HP2505-TND to hardware pack z serii Comet. Jest to podstawowa i najtańsza na rynku linia markowego hardware’u. Znajdziesz tu funkcje i udogodnienia usprawniające postawienie pierwszych kroków w nauce gry na perkusji.

NAJWAŻNIEJSZY PIERWSZY KROK

Comet to podstawowy hardware posiadający niezbędne podstawowe rozwiązania dla użytkowników poszukujących solidnego sprzętu w możliwie najniższej cenie.
• Wykorzystanie wytrzymałych materiałów zapewni Ci długowieczność sprzętu.
• Antypoślizgowe gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się na wszystkich powierzchniach.
• Lekka konstrukcja na podwójnych nogach zapewni Ci komfort i stabilizację nawet na najbardziej rozchybotanych drum riserach.
• W skład zestawu wchodzi:
ü 1 x statyw prosty C250
ü 1 x statyw łamany B250
ü 1 x stopa pojedyncza P250
ü 1 x statyw werblowy S250
ü 1 x statyw pod hi-hat H250

JAKOŚĆ vs CENA

Statywy Comet to doskonały przykład stosunku jakości do ceny. To podstawowy hardware w bardzo przystępnych cenach. Zaczynasz swoją przygodę z perkusją i zależy Ci na tym, aby hardware sprostał Twoim oczekiwaniom? Chcesz ćwiczyć i rozwijać się nie martwiąc się o kondycję sprzętu? Jeśli tak, to ten sprzęt został zaprojektowany dla Ciebie!

———————————————–
• Podwójne nogi z gumowymi końcówkami.
• Płynna praca i stabilność.
• Kompaktowy design.

{

Poznaj opinię eksperta:

Comet – i wszystko jasne. Najtańsza opcja w rodzinie Mapexa sprawdzi się tam, gdzie poszukiwany jest sprzęt markowy za możliwie najmniejsze pieniądze. Lekka, ale stabilna konstrukcja, idealna aby postawić pierwsze kroki za zestawem perkusyjnym. Ja pierwsze kroki stawiałem korzystając ze statywu, na którym blacha wisiała tak, że istniało ryzyko, że spadnie po każdym uderzeniu. Ty możesz mieć znacznie lepiej w totalnie ekonomicznej opcji.

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja