MAPEX B80

SKU: B80 Kategoria:

B80 to ramię łamane z serii Armory. Jest to kompletna linia stabilnego hardware’u z wysokiej półki. Znajdziesz tu funkcje i udogodnienia usprawniające pracę w studiu, na trasie lub w sali prób.

O KROK OD ABSOLUTU

Armory to świetnie wykonany hardware posiadający wszystkie podstawowe rozwiązania. Ponadto znajdziesz tu wiele zaawansowanych rozwiązań niespotykanych w statywach z tej półki cenowej. Ramię łamane B80 to gwarancja stabilności i niezawodnych mechanizmów, na które zawsze możesz liczyć.
• Bezstopniowa regulacja kątów zawieszenia talerza Super-Glide to wygoda i prostota użytkowania.
• Chowane ramię o długości 12” umożliwia ustawienie zarówno w pozycji prostej, jak i łamanej.
• Zastosowany blokowany quick lock zamiast standardowego motylka to bezsprzeczny atut podczas change overów na trasach koncertowych czy na festiwalowych scenach.
• Może służyć jako cześć zastępcza statywu B800 lub jako niezależne ramię zawieszane na clampie lub ramie.

JAKOŚĆ vs CENA

Statywy Armory to doskonały przykład stosunku jakości do ceny. To wysokiej klasy hardware w cenach, które nie paraliżują portfela czy konta bankowego. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Nagrywasz? Jeśli tak, to też podróżujesz ze swoim instrumentem. Nic tak nie cieszy jak niezawodny zestaw statywów rozstawianych intuicyjnie. Ten hardware został zaprojektowany po to, by Ci służyć!

POWALAJĄCY DESIGN

Fajnie się patrzy na bębny, które stoją stabilnie i dumnie. Budzi to respekt. Te przepiękne chromowane statywy uwielbiają blask reflektorów. Mogą wówczas lśnić w całej swojej okazałości, a Twoi fani nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku!

• Bezstopniowa regulacja kątów zawieszenia talerza.
• Chowane ramię.
• Blokowany quick-lock zapożyczony z serii Falcon.

{

Poznaj opinię eksperta:

Świetne statywy w bardzo dobrej opcji cenowej. Wyposażenie zastosowane w hardware z serii Armory przewyższa wszystko co znajdziecie na rynku w tym przedziale cenowym. Bardzo stabilna, solidna konstrukcja, która składa się do minimalnych rozmiarów. Aż trudno w to uwierzyć, że to wszystko się tam mieści 🙂

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja