MAPEX HPF1000

SKU: HPF1000 Kategoria:

HPF1000 to hardware pack z prestiżowej serii Falcon, najwyższej w hardware’owej rodzinie Mapexa. Jest to kompletna linia profesjonalnego hardware’u z funkcjami i udogodnieniami usprawniającymi pracę w studiu, na trasie lub w sali prób.

FALCON = PRESTIŻ

Falcon to najnowocześniejsza linia statywów dla perkusistów uzbrojona w wysublimowane i oryginalne rozwiązania, które przewyższają konkurencję pod wieloma względami. HPF1000 to gwarancja stabilności i niezawodnych mechanizmów, na które zawsze możesz liczyć
• Solidne, podwójnie usztywnione nogi z gumowymi końcówkami dadzą Ci maksymalną przyczepność i stabilizację.
• Masywna, ale nie przesadnie ciężka konstrukcja zapewni Ci komfort i stabilizację nawet na najbardziej rozchybotanych drum riserach.
• Wykorzystanie wytrzymałych materiałów zapewni Ci długowieczność sprzętu.
• W skład zestawu wchodzi:
ü 2 x statyw łamany BF1000
ü 1 x stopa pojedyncza PF1000
ü 1 x statyw werblowy SF1000
ü 1 x statyw pod hi-hat HF1000

JAKOŚĆ vs CENA

Statywy Falcon to doskonały przykład stosunku jakości do ceny. To najwyższej klasy hardware w cenach, które nie paraliżują portfela czy konta bankowego. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Nagrywasz? Jeśli tak, to też podróżujesz ze swoim instrumentem. Nic tak nie cieszy jak niezawodny zestaw statywów rozstawianych intuicyjnie. Ten hardware został zaprojektowany po to, by Ci służyć!

POWALAJĄCY DESIGN

Fajnie się patrzy na bębny, które stoją stabilnie i dumnie. Budzi to respekt. Te przepiękne chromowane statywy uwielbiają blask reflektorów. Mogą wówczas lśnić w całej swojej okazałości, a Twoi fani nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku!

———————————————–
• Masywne profilowane podwójne nogi z gumowymi końcówkami.
• Płynna praca i stabilność.
• Kompaktowy design.
• Blokowane quick-lock’i zapożyczone z serii Falcon.
• Memory locki.

{

Poznaj opinię eksperta:

Ze statywów z serii Falcon korzystam od 2012 roku. Jeżdżą ze mną wszędzie, niekiedy w bardzo ciężkich warunkach. Zdarzało się, że w przyczepie na torbę z hardwarem spadła 60kg głowa basowa w pancernym kejsie. Zdarzało się, że ktoś wspaniałomyślnie tak zapakował sprzęt do busa, że hardware w miękkiej torbie położył na podłodze a na nim całą stertę innych gratów. Zdarzało się jeździć w -25 stopniowym mrozie, albo w 40 stopniowym upale. Wszystko zniósł. Stabilny jak diabli, intuicyjny, pewny i bardzo łatwy w montażu hardware. Absolutny high level!

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja