MAPEX H200-TND HIHAT STAND

SKU: H200-TND HIHAT STAND Kategoria:

H200 to statyw pod hi-hat z serii Tornado. Jest to podstawowa i najtańsza na rynku linia markowego hardware’u. Znajdziesz tu funkcje i udogodnienia usprawniające postawienie pierwszych kroków w nauce gry na perkusji.

NAJWAŻNIEJSZY PIERWSZY KROK

Tornado to podstawowy hardware posiadający niezbędne podstawowe rozwiązania dla użytkowników poszukujących solidnego sprzętu w możliwie najniższej cenie.
• Wykorzystanie wytrzymałych materiałów zapewni Ci długowieczność tego statywu.
• Antypoślizgowe gumowe nóżki (+ wkręcany kolec) zapobiegają ślizganiu się na wszystkich powierzchniach.
• Lekka konstrukcja na podwójnych nogach zapewni Ci komfort i stabilizację nawet na najbardziej rozchybotanych drum riserach.

JAKOŚĆ vs CENA

Statywy Tornado to doskonały przykład stosunku jakości do ceny. To podstawowy hardware w bardzo przystępnych cenach. Zaczynasz swoją przygodę z perkusją i zależy Ci na tym, aby hardware sprostał Twoim oczekiwaniom? Chcesz ćwiczyć i rozwijać się nie martwiąc się o kondycję sprzętu? Jeśli tak, to ten hardware został zaprojektowany dla Ciebie!

———————————————–
• Podwójne nogi z gumowymi końcówkami.
• Kolec antypoślizgowy.
• Płynna praca i stabilność.

{

Poznaj opinię eksperta:

Tornado – i wszystko jasne. Najtańsza opcja w rodzinie Mapexa sprawdzi się tam, gdzie poszukiwany jest sprzęt markowy za możliwie najmniejsze pieniądze. Lekka, ale stabilna konstrukcja, idealna aby postawić pierwsze kroki za zestawem perkusyjnym. Ja pierwsze kroki stawiałem korzystając ze statywu, na którym blacha wisiała tak, że istniało ryzyko, że spadnie po każdym uderzeniu. Ty możesz mieć znacznie lepiej w totalnie ekonomicznej opcji.

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja