MAPEX HP4005

SKU: HP4005 Kategoria:

HP4005 to hardware pack z serii Venus. Jest to podstawowa linia wystarczająco stabilnego i wytrzymałego hardware’u ze średniej półki. Znajdziesz tu funkcje i udogodnienia usprawniające pracę w studiu, na trasie lub w sali prób.

KROK W STRONĘ PERFEKCJI

Venus to świetnie wykonany hardware posiadający wszystkie podstawowe rozwiązania. Ponadto znajdziesz tu wiele zaawansowanych rozwiązań niespotykanych w statywach z tej półki cenowej.
• Solidne, podwójnie usztywnione nogi z gumowymi końcówkami dadzą Ci maksymalną przyczepność i stabilizację.
• Solidna konstrukcja zapewni Ci komfort i stabilizację nawet na najbardziej rozchybotanych drum riserach.
• Wykorzystanie wytrzymałych materiałów zapewni Ci długowieczność sprzętu.
• W skład zestawu wchodzi:
ü 2 x statyw łamany B400
ü 1 x stopa pojedyncza P410
ü 1 x statyw werblowy S400
ü 1 x statyw pod hi-hat H410

JAKOŚĆ vs CENA

Statywy Venus to doskonały przykład stosunku jakości do ceny. To solidny hardware w bardzo przystępnych cenach. Zaczynasz swoją przygodę z perkusją i zależy Ci na tym, aby hardware sprostał Twoim oczekiwaniom? Chcesz ćwiczyć i rozwijać się nie martwiąc się o kondycję sprzętu? Jeśli tak, to ten hardware został zaprojektowany dla Ciebie!

POWALAJĄCY DESIGN

Fajnie się patrzy na bębny, które stoją stabilnie i dumnie. Budzi to respekt. Te przepiękne chromowane statywy uwielbiają blask reflektorów. Mogą wówczas lśnić w całej swojej okazałości, a Twoi fani nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku!

———————————————–
• Masywne profilowane podwójne nogi z gumowymi końcówkami.
• Płynna praca i stabilność.
• Kompaktowy design.

{

Poznaj opinię eksperta:

Bardzo dobry hardware w ekonomicznej opcji cenowej. Lekka, ale stabilna konstrukcja, która składa się do minimalnych rozmiarów. Idealny hardware, który nie sparaliżuje Twoich zasobów finansowych. Bardzo dobra opcja na start.

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja