MAPEX AR628SFU RA

SKU: AR628SFU RA Kategoria:

Perkusja Mapex AR628SFU to zestaw z serii Armory posiadający hybrydowe korpusy uzbrojone w rewolucyjny patent SONIClear. Znajdziesz tu też wiele innych rozwiązań wykorzystywanych w topowych seriach Saturn czy Black Panther.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak zabrzmieć profesjonalnie za możliwie niewielkie pieniądze, to zestawy perkusyjne z serii Armory są tutaj najlepszą odpowiedzią. To bębny na wskroś uniwersalne. Fenomenalne do nauki, ze względu na ogrom wygodnych rozwiązań, ale także bez najmniejszego przypału możesz wyjść z nimi na sceny wielkich rockowych festiwali. Przygotuj się jednak na zdziwienie oraz wybałuszone oczy pozostałych muzyków. Dlaczego? Otóż dlatego, że seria Armory oferuje tak piękne opcje kolorystyczne, że przy tych zestawach po prostu nie da się przejść obojętnie.

PRZEWAGA OD PIERWSZEGO UDERZENIA

Zaczynasz przygodę z perkusją i szukasz odpowiedniego instrumentu? Nie mogłeś wybrać lepiej! Udogodnienia zastosowane w tych garach sprawią, że nauka będzie przebiegać sprawniej. Głównym motorem rozwojowym jest ciężka praca, to nie podlega dyskusji, ale równie istotny jest też komfort, a o to w przypadku tych beczek nie musisz się martwić.
• Werbel Tomahawk w rozmiarze 14”x5,5” wykonany z 1mm stali o mocnym, przeszywającym brzmieniu i szerokim zakresie strojenia przebije się przez każdą ścianę dźwięku. Uważaj na rimshoty – wgniatają w ziemię!
• Hybrydowe korpusy wykonane z 6 warstw brzozy i klonu o grubości 7,2mm dadzą Ci potężny atak, ciepły rezonans i dużo soczystych dołów.
• Krawędzie wyposażone w rewolucyjny system SONIClear sprawią, że strojenie bębnów jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a nieprzyjemne dla ucha częstotliwości znikną bezpowrotnie.
• SONIClear to nie tylko krawędzie. To także system zawieszenia tomów oraz rozwiązania zastosowane w nóżkach do floor tomów (te same co w serii Saturn), które zwiększą ogólny rezonans oraz pozwolą Twojej perkusji swobodnie gadać wydobywając jeszcze więcej brzmienia z drewna.
• 6-częściowy zestaw zawiera 10” oraz 12” tomy montowane na statywie (bez ingerencji w centralę), dwa floor tomy 14” i 16”, stalowy werbel Tomahawk oraz centralę 22”. Doskonały uniwersalny shell set idealny do studia oraz na koncerty.
• Elementy hardware’u (lugi, nogi do centrali, mocowania obręczy bębna basowego) wyposażone w system ‘Low-Contact’ ograniczający kontakt metalu z drewnem do totalnego minimum, pozwoli Twoim garom swobodnie wybrzmiewać, a Ty nie będziesz musiał się martwić tym, że przy mocniejszym dokręceniu śruby skaleczysz drewno.

NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Planujesz wizytę w studiu, by nagrać pierwszą wymarzoną płytę? Zestaw perkusyjny Mapex Armory AR628SFU przeniesie Twoje brzmienie w zupełnie inny wymiar. Mówiąc wprost – seria Armory to w pełni profesjonalny sound i design w ekonomicznej opcji cenowej. Nie ma lepiej!

POWALAJĄCY DESIGN

Granie na najbardziej widowiskowym instrumencie wszechczasów jest ekscytujące. Perkusja przykuwa uwagę, ale zdarza się, że na scenie giniesz gdzieś za plecami wokalisty i gitarzystów. Lubisz być w centrum uwagi. Każdy to lubi, kto kocha scenę. Opcje kolorystyczne zastosowane w tych bębnach sprawią, że nigdy już nie będziesz anonimowy, a wykończenie Redwood Burst to wisienka na torcie Twojego talentu.
———————————

• Hybrydowe brzozowo-klonowe korpusy dostarczają przyjemnego ciepła okraszonego potężnym atakiem i soczystymi dołami.
• Dzięki krawędziom SONIClear strojenie perkusji nigdy nie było łatwiejsze.
• Zawieszenie na tom holderach TH800 pozwala bębnom swobodnie wybrzmiewać, a ich miękka reakcja na uderzenia maksymalizuje komfort dłoni i nadgarstków.
• Unikatowe rozwiązanie w nogach do floor tomów pozwala wydobyć jeszcze więcej rezonansu.
• Szeroki zakres strojenia sprawia, że jest to uniwersalny instrument, który sprawdzi się w każdym gatunku – od gospel po death metal.
• Ograniczony kontakt elementów hardware’u z drewnem daje jeszcze więcej brzmienia z samego korpusu.
• Solidne nogi do centrali z wbudowanymi kolcami to maksymalna przyczepność i swoboda gry.
• Szeroki wybór opcji kolorystycznych zaspokoi wymagania nawet najbardziej marudnych malkontentów.

Linki:


{

Poznaj opinię eksperta:

Bez zająknięcia stwierdzam, że jest to zestaw perkusyjny, który w pełni spełnił moje oczekiwania studyjne. Bębny dobrze się stroją, i co ważne – długo trzymają strój, brzmią profesjonalnie, wykonane są z dużą dbałością o detale. Hybrydowy przeplataniec brzozy i klonu, daje nam potężny atak, dużo przyjemnego ciepła w brzmieniu, ale też sporo tłustych dołów. Bębny wspaniale reagują na zmiany dynamiki, pięknie rezonują. Nie mam się do czego przyczepić. W dodatku te wykończenie – po prostu złoto!

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja

Drewno/Materiał

Hybryda Brzoza-Klon-Brzoza

Ilość warstw

6

Grubość

7.2 mm

Centrala

22×18

Werbel

14×5.5

Tom-Tom 1

10×7

Tom-Tom 2

12×8

Floor-Tom 1

14×12

Floor-Tom 2

16×14

Wykończenie

Redwood Burst