MAPEX CM5294FTC IB

SKU: CM5294FTC IB Kategoria:

Mapex Comet to synonim dobrego startu grania na perkusji. Chcesz zacząć grać bez konieczności wnikania i przedzierania się przez lawinę oferowanych opcji? Zależy Ci, aby wyjąć z pudła gotowy zestaw wyposażony we wszystkie niezbędne komponenty? Stawiasz na jakość, jednocześnie nie chcąc wydawać oszczędności życia na pierwszy instrument? Mapex Comet jest instrumentem dla Ciebie! Ze względu na swój charakter są to bębny bardzo uniwersalne. Dedykowane zarówno perkusistom stawiającym pierwsze kroki za garami oraz tym, którzy już poruszają się za zestawem swobodnie i pewnie. Wyposażenie jakie dostajesz wraz z bębnami sprawi, że nauka stanie się znacznie przyjemniejsza i pozbawiona niepotrzebnych stresów. Choć te bębny są dedykowane początkującym muzykom, bardzo dobrze bronią się też w warunkach studyjnych.

PRZEWAGA OD PIERWSZEGO UDERZENIA

Zaczynasz przygodę z perkusją i szukasz odpowiedniego instrumentu? Nie mogłeś wybrać lepiej! Udogodnienia zastosowane w tych garach sprawią, że nauka będzie przebiegać sprawniej. Głównym motorem rozwoju jest ciężka praca ale równie istotny jest komfort, o co w przypadku tych beczek nie musisz się martwić.

 • Drewniany werbel 14” x 5” o ciepłym, mocnym brzmieniu i szerokim zakresie strojenia.
  Korpusy wykonane z 9-warstwowej topoli dadzą Ci mocny atak, przyjemny rezonans i bogate brzmienie.
 • Krawędzie wyposażone w rewolucyjny system SONIClear sprawią, że strojenie bębnów jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a nieprzyjemne dla ucha częstotliwości znikną bezpowrotnie, nawet przy bardzo niskim strojeniu.
 • Do tego dwa talerze –  hi-hat 14” oraz crash 16”.
 • 5-częściowy zestaw zawiera dwa tomy 10” oraz 12” montowane na centrali na kulowych tom holderach, 16” floor tom, drewniany werbel 14” oraz centralę 22”. Uniwersalny shell set, idealny do nauki. Świetnie sprawdzi się od rocka i jazzu po pop i funk.
 • Kompletny hardware z serii 250 w skład którego wchodzą statyw pod hi-hat, statyw pod werbel, prosty statyw pod talerz, stopa, stołek.
 • Cały zestaw jest wyposażony w membrany Remo.
 • A gdyby tego było mało to w komplecie znajdziesz też pałki. Nic tylko siadać i grać!

BRZMIENIE ZACHWYCA, CENA ZADZIWIA

Wiesz już, że perkusja to Twój instrument, któremu chcesz poświęcić jej część swojego życia? Nie marnuj czasu na dalsze poszukiwania. Ten zestaw, wraz z całym wyposażeniem, to odpowiedź na Twoje dylematy dotyczące właściwego wyboru. To zestaw, który da Ci dobrego motywacyjnego kopa na początku Twojej drogi. Każda przygoda zaczyna się od pierwszego kroku. Spraw sobie ten komfort i oszczędź sobie nerwów inwestując w niepewne, niekompletne opcje. Mapex Comet CM5294FTC IB to najlepszy stosunek jakości do ceny. Sprawdź to pod własnymi pałkami, a przestaniesz szukać czegokolwiek innego!

POWALAJĄCY DESIGN

Granie na najbardziej widowiskowym instrumencie wszech czasów jest ekscytujące. Lubisz być w centrum uwagi. Każdy to lubi, kto kocha scenę. Opcje kolorystyczne zastosowane w tych bębnach sprawią, że nigdy już nie będziesz anonimowy za plecami gitarzystów i wokalistów. Wykończenie w kolorze Indigo Blue to wisienka na torcie Twojego talentu!

———————————

 • Korpusy z topoli z SONIClear dostarczają przyjemnego ciepła okraszonego mocnym atakiem i soczystymi dołami.
 • Kompletny hardware z serii 250 zapewnia stabilne zawieszenie poszczególnych elementów zestawu.
 • Dołączone blachy to kolejny problem z głowy (i portfela).
 • Kulowe zawieszenie tomów to maksymalna swoboda ustawienia w zakresie 360 stopni
 • Szeroki zakres strojenia sprawia, że bez najmniejszego problemu zestroisz gary pod swoje wymagania.
 • Solidne nogi do centrali oraz floor toma to maksymalna przyczepność i swoboda gry.
 • Stołek z serii 400 zapewni Ci komfort podczas najbardziej intensywnych popisów
 • Membrany Remo fabrycznie dołączone do zestawu to gwarancja dobrego brzmienia
 • Szeroki wybór opcji kolorystycznych zaspokoi nawet najbardziej wymagających

Wykończenie: Indigo Blue

Specyfikacja

Centrala

22×16

Drewno/Materiał

Topola

Ilość warstw

9

Grubość

7.2 mm

Floor-Tom 1

16×14

Tom-Tom 1

10×7

Tom-Tom 2

12×8

Werbel

14×5

Talerze

Hi-Hat -14. Crash/Ride -16

Wykończenie

Indigo Blue