MAPEX MA486S KW

SKU: MA486S KW Kategoria:

Perkusja Mapex MA486S to zestaw z serii Mars posiadający brzozowe korpusy uzbrojone w rewolucyjny patent SONIClear. Znajdziesz tu też wiele innych rozwiązań wykorzystywanych w serii Armory czy topowej serii Saturn.

Poszukujesz zestawu perkusyjnego o możliwie najwyższej jakości ze średniej półki cenowej? Nie szukaj dalej, bo właśnie go znalazłeś! Seria Mars to bębny bardzo uniwersalne, dedykowane perkusistom stawiającym pierwsze kroki za garami oraz tym, którzy już poruszają się za zestawem swobodnie i pewnie. Szereg udogodnień zapożyczonych z wyższych serii sprawia, że nauka jest przyjemniejsza. Mars to seria, którą bez wahania możesz zabrać do studia czy na scenę. Tylko uważaj na niedowiarków! Będzie ich cała masa. Żaden dźwiękowiec czy realizator nie da wiary, że zestaw z tej półki cenowej może tak brzmieć. I TAK WYGLĄDAĆ!

PRZEWAGA OD PIERWSZEGO UDERZENIA

Zaczynasz przygodę z perkusją i szukasz odpowiedniego instrumentu? Nie mogłeś wybrać lepiej! Udogodnienia zastosowane w tych garach sprawią, że nauka będzie przebiegać sprawniej. Głównym motorem rozwojowym jest ciężka praca, to nie podlega dyskusji, ale równie istotny jest też komfort, a o to w przypadku tych beczek nie musisz się martwić.
• Drewniany werbel w rozmiarze 14”x5” wykonany z 7,2mm brzozy o mocnym, przeszywającym brzmieniu i szerokim zakresie strojenia.
• Korpusy wykonane z 6 warstw o grubości 7,2mm dadzą Ci szybki mocny atak, przyjemny rezonans i dużo soczystych dołów.
• Krawędzie wyposażone w rewolucyjny system SONIClear sprawią, że strojenie bębnów jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a nieprzyjemne dla ucha częstotliwości znikną bezpowrotnie, nawet przy bardzo niskim strojeniu.
• SONIClear to nie tylko krawędzie. To także system zawieszenia tomów, który zwiększa ogólny rezonans oraz pozwala Twojej perkusji swobodnie gadać wydobywając jeszcze więcej brzmienia z drewna.
• 4-częściowy zestaw zawiera 10” tom montowany na centrali, 14” floor tom, drewniany werbel 14” oraz centralę 18”. Konfiguracja określana mianem ‘Be Bop’ zmieści się wszędzie tam, gdzie miejsca jest niewiele, a scena jest nieustawna. Niewielkie rozmiary bębnów pozwalają na większą kontrolę Twojego brzmienia w pomieszczeniach, które nie do końca lubią hałas.
• Elementy hardware’u (lugi, mocowania obręczy bębna basowego) wyposażone w system ‘Low-Contact’ ograniczający kontakt metalu z drewnem do totalnego minimum, pozwoli Twoim garom swobodnie wybrzmiewać, a Ty nie będziesz musiał się martwić tym, że przy mocniejszym dokręceniu śruby skaleczysz drewno.

NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

Wciąż się uczysz, ale z każdą lekcją, z każdym krokiem do przodu zaczynasz dostrzegać braki w zestawie, na którym posadziłeś pierwsze groovy? Zaczynają Cię drażnić brzęczące częstotliwości, których nie da się w żaden sposób zlikwidować? Zaczynasz świadomie szukać swoich brzmień? Bębny Mapex Mars MA486S przeniosą Twoje brzmienie w zupełnie inny wymiar – to wysoka jakość wykonania, świetny sound i

POWALAJĄCY DESIGN

w ekonomicznej opcji cenowej. Sprawdź to pod własnymi pałkami, a przestaniesz szukać czegokolwiek innego!

POWALAJĄCY DESIGN

Granie na najbardziej widowiskowym instrumencie wszechczasów jest ekscytujące. Perkusja przykuwa uwagę, ale zdarza się, że na scenie giniesz gdzieś za plecami wokalisty i gitarzystów. Lubisz być w centrum uwagi. Każdy to lubi, kto kocha scenę. Opcje kolorystyczne zastosowane w tych bębnach dorównują najwyższym seriom Mapexa i sprawią, że nigdy już nie będziesz anonimowy. Wykończenie Dragonwood to wisienka na torcie Twojego talentu.
———————————

• Brzozowe korpusy dostarczają przyjemnego ciepła okraszonego sporym atakiem i soczystymi dołami.
• Dzięki krawędziom SONIClear strojenie perkusji nigdy nie było łatwiejsze.
• Zawieszenie toma pozwala swobodnie wybrzmiewać, a miękka reakcja na uderzenia maksymalizuje komfort dłoni i nadgarstków.
• Szeroki zakres strojenia sprawia, że bez najmniejszego problemu zestroisz te gary pod swoje wymagania.
• Ograniczony kontakt elementów hardware’u z drewnem daje jeszcze więcej brzmienia z samego korpusu.
• Solidne nogi do centrali z wbudowanymi kolcami to maksymalna przyczepność i swoboda gry.
• Szeroki wybór opcji kolorystycznych zaspokoi wymagania nawet najbardziej marudnych malkontentów.

Linki:{

Poznaj opinię eksperta:

Bębny Mapex Mars są wykonane z 6 warstw brzozy, dzięki czemu otrzymujemy piękne, ciepłe i soczyste brzmienie. Zestawy są wyposażone w drewniany werbel w rozmiarze 14″x5″. Mapex po raz kolejny udowadnia, że potrafi produkować bębny z budżetowej półki cenowej, które brzmią po prostu PRO. No i te przepiękne opcje kolorystyczne!

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja

Drewno/Materiał

Brzoza

Ilość warstw

6

Grubość

7.2 mm

Centrala

18×14

Werbel

14×5

Tom-Tom 1

10×7

Floor-Tom 1

14×12

Wykończenie

Dragonwood