MAPEX BPDLMH4600LPB

SKU: BPDLMH4600LPB Kategoria:

Werbel Maximus BPDLMH4600LPB to instrument z najwyższej, prestiżowej serii Black Panther Design Lab Artist.

W 100% mahoniowy instrument zaprojektowany przez Jeffa Hamiltona to ukłon w stronę tradycji wielkich jazzmanów. Wyglądem i reakcją na uderzenie przywodzi na myśl skojarzenia vintage. Pamiętajmy jednak, że został zaprojektowany w nowoczesnym duchu, z precyzją charakterystyczną dla naszych czasów.

MAGIA CZARNEJ PANTERY

Wszystkie werble ozdobione charakterystycznym logo z wizerunkiem Czarnej Pantery to instrumenty z najwyższej półki. To prestiż, jakość, niezwykłe brzmienie, najwyższej klasy osprzęt i pełna profeska. To instrumenty wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Pamiętaj, że werbel to serce każdego zestawu perkusyjnego, więc tu nie ma miejsca na półśrodki.
• Maximus to werbel w rozmiarze 14”x6” posiadający 8-warstwowy 8,9mm mahoniowy korpus.
• Tradycja zderza się tu z nowoczesnością, vintage z modern.
• Choć przy pierwszym kontakcie może sprawiać wrażenie dedykowanego konkretnemu gronu odbiorców, to jego niezwykła funkcjonalność sprawdza się dosłownie w każdym gatunku muzycznym.
• Szeroki zakres strojenia w oparciu o 10 śrub sprawia, że werbel świetnie brzmi w każdym stroju.
• Werbel jest wyposażony w 45° krawędzie SONIClear po stronie uderzanej oraz 35° krawędzie po stronie rezonującej. Opatentowany system SONIClear sprawia, że strojenie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a nieprzyjemne dla ucha częstotliwości znikną bezpowrotnie.
• Zastosowane cztery otwory wentylacyjne sprawiają, że werbel swobodnie oddycha przy każdym uderzeniu.
• Najwyższej klasy chromowane sprężyny Canopus CPSL-14DR Vintage składające się z 20 zwojów to kolejny bezsprzeczny atut tego instrumentu.
• Trzystopniowa maszynka Trick Multi Step Throwoff dla jeszcze większej kontroli napięcia sprężyn.
• Fabryczne wyposażenie werbla w membrany Remo Fiberskyn Diplomat Batter oraz Remo Hazy Snare Side to przysłowiowa wisienka na torcie. Wyjmujesz z kartonu i rządzisz!

JAKOŚĆ vs CENA

Werble Black Panther to doskonały przykład najlepszego stosunku jakości do ceny. To najwyższej klasy instrumenty w cenach, które nie paraliżują portfela czy konta. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Planujesz wizytę w studiu, by nagrać pierwszą wymarzoną płytę? Z tym werblem możesz wszystko. To instrument, który obroni się w każdych warunkach. Nie ma lepiej!

POWALAJĄCY DESIGN

Werbel jest sercem każdego zestawu perkusyjnego. Ten instrument to nie tylko genialne brzmienie, to też design, obok którego nie da się przejść obojętnie. Przepiękne wykończenie SAS1 Gloss Piano Black, chromowane I-lugs ustawione liniowo oraz stalowe obręcze Sonic Saver sprawiają, że werbel zachwyca elegancją i prostotą.
———————————————–
• W 100% mahoniowy korpus zapewnia ciepły, tradycyjny i precyzyjny sound.
• Dzięki krawędziom SONIClear strojenie nigdy nie było łatwiejsze.
• Szeroki zakres strojenia sprawia, że jest to uniwersalny instrument, który sprawdzi się w każdym gatunku.
• Duża wrażliwość na dynamikę sprawia, że można na nim zagrać znacznie więcej.
• Ograniczony kontakt elementów hardware’u z drewnem daje jeszcze więcej brzmienia z samego korpusu.
• Zastosowanie najwyższej klasy osprzętu to jakość i komfort gry oraz pewność i bezpieczeństwo. Nikt nie lubi niespodziewanych awarii tuż przed wyjściem na scenę.
• Przepiękny design to wisienka na torcie tego niezwykłego instrumentu.

{

Poznaj opinię eksperta:

Maximus zdobył moje serce z początkiem 2022 roku. Dostałem kilka werbli na testy. Początkowo rzuciłem się na inne modele, będąc zwyczajnie kupionym samym designem. Maximus był werblem, po który sięgnąłem w ostatniej kolejności. Ale jak już sięgnąłem tak został ze mną na stałe. Jest to teraz mój główny werbel i to jest najlepsze potwierdzenie tego, że jest bardzo uniwersalny. Uwielbiam jego przepotężny zakres dynamiczny, jego wrażliwość na nawet najmniejsze muśnięcie pałką. Serio, można na nim zagrać znacznie więcej niż na jakimkolwiek innym werblu. Oczywiście musiałem zmienić membranę właściwie z marszu. Vintageowy charakter instrumentu + wzmacniana membrana + moja ręka lubująca się w mocnych uderzeniach = efekt jakiego szukałem od lat. Werbel brzmi pięknie w każdym stroju. Do tego genialna maszynka firmy Trick, sprężyny Canopus, mocarna zagięta do wewnątrz obręcz Sonic Saver, membrany Remo oraz pokrowiec. Czego chcieć więcej?

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja

Drewno/Materiał

Mahoń

Ilość warstw

8

Grubość

8.9 mm

Werbel

14×6