MAPEX BPDLMH4650LPW

SKU: BPDLMH4650LPW Kategoria:

Werbel Versatus BPDLMH4650LPW to instrument z najwyższej, prestiżowej serii Black Panther Design Lab Artist. Jest to większy, a dokładniej głębszy brat werbla o tej samej nazwie, dedykowany perkusistom poszukującym więcej tak zwanego ‘ciała’ w brzmieniu.
Zaprojektowana przez Russa Millera hybryda klonu i mahoniu oferuje dźwięk naturalnie wstępnie przetworzony z odpowiednią ilością niskich częstotliwości, artykulacji i ataku. Pojedynczy pierścień SAS tylko po stronie membrany uderzanej, unikalna kombinacja szlifu krawędzi i idealna proporcja głębokości do rozmiaru odpowiada za idealną dynamikę we wszystkich możliwych sytuacjach podczas gry.

MAGIA CZARNEJ PANTERY

Wszystkie werble ozdobione charakterystycznym logo z wizerunkiem Czarnej Pantery to instrumenty z najwyższej półki. To prestiż, jakość, niezwykłe brzmienie, najwyższej klasy osprzęt i pełna profeska. To instrumenty wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Pamiętaj, że werbel to serce każdego zestawu perkusyjnego, więc tu nie ma miejsca na półśrodki.
• Versatus to werbel w rozmiarze 14”x6,5” posiadający 7-warstwowy 8,55mm hybrydowy korpus klon/mahoń.
• Nowoczesny instrument dedykowany profesjonalistom.
• Jego niezwykła funkcjonalność sprawdza się dosłownie w każdym gatunku muzycznym.
• Szeroki zakres strojenia w oparciu o 10 śrub sprawia, że werbel świetnie brzmi w każdym stroju.
• Werbel jest wyposażony w 45° krawędzie SONIClear po stronie uderzanej oraz 35° krawędzie po stronie rezonującej. Opatentowany system SONIClear sprawia, że strojenie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a nieprzyjemne dla ucha częstotliwości znikną bezpowrotnie.
• Pierścień wzmacniający SAS po stronie uderzanej.
• Zastosowane cztery otwory wentylacyjne sprawiają, że werbel swobodnie oddycha przy każdym uderzeniu.
• Najwyższej klasy sprężyny Puresound 1416 składające się z 16 zwojów ze stali nierdzewnej z miedzianymi płytkami końcowymi to kolejny bezsprzeczny atut tego instrumentu.
• Trzystopniowa maszynka Trick Multi Step Throwoff dla jeszcze większej kontroli napięcia sprężyn.
• Fabryczne wyposażenie werbla w membrany Remo Fiberskyn Diplomat Batter oraz Remo Hazy Snare Side to przysłowiowa wisienka na torcie. Wyjmujesz z kartonu i rządzisz!

JAKOŚĆ vs CENA

Werble Black Panther to doskonały przykład najlepszego stosunku jakości do ceny. To najwyższej klasy instrumenty w cenach, które nie paraliżują portfela czy konta bankowego. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Planujesz wizytę w studiu, by nagrać pierwszą wymarzoną płytę? Z tym werblem możesz wszystko. To instrument, który obroni się w każdych warunkach. Nie ma lepiej!

POWALAJĄCY DESIGN

Werbel jest sercem każdego zestawu perkusyjnego. Ten instrument to nie tylko genialne brzmienie, to też design, obok którego nie da się przejść obojętnie. Przepiękne wykończenie Peach Burl Burst SAS2, czarne chromowane liniowo ustawione I-lugs oraz stalowe obręcze Sonic Saver sprawiają, że ciężko oderwać wzrok od tej piękności.
———————————————–
• Hybrydowy klonowo mahoniowy korpus zapewnia klasyczny, wszechstronny i zaawansowany sound.
• Dzięki krawędziom SONIClear strojenie nigdy nie było łatwiejsze.
• Szeroki zakres strojenia sprawia, że jest to uniwersalny instrument, który sprawdzi się w każdym gatunku.
• Ograniczony kontakt elementów hardware’u z drewnem daje jeszcze więcej brzmienia z samego korpusu.
• Zastosowanie najwyższej klasy osprzętu to jakość i komfort gry oraz pewność i bezpieczeństwo. Nikt nie lubi niespodziewanych awarii tuż przed wyjściem na scenę.
• Przepiękny design to wisienka na torcie tego niezwykłego instrumentu.

{

Poznaj opinię eksperta:

Miałem styczność ze wszystkimi werblami z serii Versatus, i tymi nowymi z logo Design Lab jak i z tymi starszymi, produkowanymi jeszcze w kolorze ciemnej wiśni. Wszystkie były świetne, ale pod moją ciężką ręką sprawdzały się dopiero po wymianie membrany na dwuwarstwową. W nowszej wersji ulepszono kilka elementów, dzięki czemu otrzymujemy werbel niezwykle uniwersalny, o mocnym, przenikliwym brzmieniu i szerokim zakresie strojenia. Genialna maszynka firmy Trick to novum w werblach Black Panther. Dostajemy tu dodatkowo sprężyny Puresound, mocarną zagiętą do wewnątrz stalową obręcz Sonic Saver, membrany Remo oraz pokrowiec. Czego chcieć więcej?
Łukasz Icanraz Sarnacki –

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja

Drewno/Materiał

Hybryda Klon-Mahoń

Ilość warstw

7

Grubość

8.55 mm

Werbel

14×6.5