MAPEX BPDLMW2550LWH

SKU: BPDLMW2550LWH Kategoria:

Werbel Warbird BPDLMW2550LWH to instrument z najwyższej, prestiżowej serii Black Panther Design Lab Artist. Jest to przeprojektowana, zoptymalizowana wersja oryginalnej, poprzedniej wersji tego werbla.

Zaprojektowany przez Chrisa Adlera, nowy Warbird posiada unikalną 12-calową średnicę i hybrydowy korpus wykonany z orzecha/klonu. Ta zaktualizowana wersja nadal ma ostry i agresywny atak oraz niesamowity strzał. Nowa konstrukcja naprzemienna lugów dodaje niezwykle szerokiego zakresu strojenia, a sprężyny Puresound zapewniają niezrównaną czułość, z ciemnym, mocnym i wybuchowym brzmieniem.

MAGIA CZARNEJ PANTERY

Wszystkie werble ozdobione charakterystycznym logo z wizerunkiem Czarnej Pantery to instrumenty z najwyższej półki. To prestiż, jakość, niezwykłe brzmienie, najwyższej klasy osprzęt i pełna profeska. To instrumenty wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Pamiętaj, że werbel to serce każdego zestawu perkusyjnego, więc tu nie ma miejsca na półśrodki.
• Warbird to werbel w rozmiarze 12”x5,5” posiadający 6-warstwowy 5,1mm hybrydowy korpus wykonany z orzecha/klonu.
• Nowoczesny instrument dedykowany głównie fanom cięższych odmian muzyki rockowej czy metalowej.
• Nie daj się zmylić jego niepozornym niewielkim rozmiarom – to głośny, zadziorny potwór zamknięty w małym ciele. Aż chce się rzec, mały ale wariat 😉
• Szeroki zakres strojenia w oparciu o 8 śrub sprawia, że werbel świetnie brzmi w każdym stroju.
• Werbel jest wyposażony w 45° krawędzie SONIClear po stronie uderzanej oraz 35° krawędzie po stronie rezonującej. Opatentowany system SONIClear sprawia, że strojenie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a nieprzyjemne dla ucha częstotliwości znikną bezpowrotnie.
• Zastosowane trzy otwory wentylacyjne rozłożone w kształcie trójkąta natychmiastowo odpowietrzają i dodają szybkiej reakcji werbla.
• Najwyższej klasy sprężyny Puresound 1216 składające się z 16 zwojów ze stali nierdzewnej z miedzianymi płytkami końcowymi to kolejny bezsprzeczny atut tego instrumentu.
• Trzystopniowa maszynka Trick Multi Step Throwoff dla jeszcze większej kontroli napięcia sprężyn.
• Fabryczne wyposażenie werbla w membrany Evans B12G1RD-Power Center Reverse Dot Batter oraz EVANS S12H30-Snare Side 300 to przysłowiowa wisienka na torcie. Wyjmujesz z kartonu i rządzisz!

JAKOŚĆ vs CENA

Werble Black Panther to doskonały przykład najlepszego stosunku jakości do ceny. To najwyższej klasy instrumenty w cenach, które nie paraliżują portfela czy konta bankowego. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Planujesz wizytę w studiu, by nagrać pierwszą wymarzoną płytę? Z tym werblem możesz wszystko. To instrument, który obroni się w każdych warunkach. Nie ma lepiej!

POWALAJĄCY DESIGN

Werbel jest sercem każdego zestawu perkusyjnego. Ten instrument to nie tylko genialne brzmienie, to też design, obok którego nie da się przejść obojętnie. Przepiękne wykończenie SAS0 naturalna satyna, do tego grawer Warbird, czarne chromowane schodkowo ustawione I-lugs oraz stalowe obręcze Sonic Saver sprawiają, że ciężko oderwać wzrok od tej piękności.
———————————————–
• Hybrydowy korpus orzech/klon zapewnia ciemny, przenikający i mocny sound.
• Dzięki krawędziom SONIClear strojenie nigdy nie było łatwiejsze.
• Dedykowany fanom mocnego bębnienia.
• Szeroki zakres strojenia.
• Ograniczony kontakt elementów hardware’u z drewnem daje jeszcze więcej brzmienia z samego korpusu.
• Zastosowanie najwyższej klasy osprzętu to jakość i komfort gry oraz pewność i bezpieczeństwo. Nikt nie lubi niespodziewanych awarii tuż przed wyjściem na scenę.
• Przepiękny design to wisienka na torcie tego niezwykłego instrumentu.

{

Poznaj opinię eksperta:

Warbird to instrument bardzo ściśle sprofilowany pod kątem bębniarzy obracających się w najmocniejszych odmianach metalu i rocka. Niepozorny malec, który swoją głośnością i zadziornością zmiata z planszy niejednego konkurenta o większych rozmiarach. Bardzo mnie zaskoczył w studiu, bo w ogóle nie dało się odczuć, że czegoś mu brakuje. Omikrofonowany brzmi w bardzo pełny, okrągły sposób, co jest jego kolejnym bezsprzecznym atutem. Jest to mój drugi (po Maximus) ulubiony werbel z całej oferty nowych werbli Black Panther. Wykorzystywane razem w jednym zestawie wspaniale się uzupełniają i kontrastują. W nowszej wersji ulepszono kilka elementów – m.in. genialna trzystopniowa maszynka firmy Trick. Dostajemy tu dodatkowo sprężyny Puresound, mocarną zagiętą do wewnątrz stalową obręcz Sonic Saver, membrany Evans oraz pokrowiec. Jak dla mnie ten instrument jest w pełni gotowy do profesjonalnego użytku od razu po wyjęciu z pudełka. Polecam wszystkim maniakom szybkich werbli, blastów i głośnych rimshotów!

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja

Drewno/Materiał

Hybryda Orzech-Klon

Ilość warstw

6

Grubość

5.1 mm

Werbel

12×5.5