MAPEX BPDLMW4550LNW

SKU: BPDLMW4550LNW Kategoria:

Werbel Machine BPDLMW4550LNW to instrument z najwyższej, prestiżowej serii Black Panther Design Lab Artist.

Zaprojektowany przez Craiga Blundella werbel Machine jest wykonany z hybrydy klonu i orzecha, która zapewnia ciepłe i nowoczesne brzmienie z dużą ilością ostrego ataku i niskiego wybrzmienia. Specjalna sprężyna werblowa Equalizer Puresound zapewnia wyjątkową klarowność i zmniejszoną podatność na sprzęganie się z innymi bębnami podczas gry.

MAGIA CZARNEJ PANTERY

Wszystkie werble ozdobione charakterystycznym logo z wizerunkiem Czarnej Pantery to instrumenty z najwyższej półki. To prestiż, jakość, niezwykłe brzmienie, najwyższej klasy osprzęt i pełna profeska. To instrumenty wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Pamiętaj, że werbel to serce każdego zestawu perkusyjnego, więc tu nie ma miejsca na półśrodki.
• Machine to werbel w rozmiarze 14”x5,5” posiadający 6-warstwowy 6,5mm hybrydowy korpus wykonany z klonu i orzecha.
• Nowoczesny instrument dedykowany zwolennikom mocnych brzmień.
• Werbel ma progresywny, dynamiczny dźwięk o wyraźnym ataku i mocy.
• Szeroki zakres strojenia w oparciu o 10 śrub sprawia, że świetnie brzmi w każdym stroju.
• Wyposażony w 45° krawędzie SONIClear po stronie uderzanej oraz 35° krawędzie po stronie rezonującej. Opatentowany system SONIClear sprawia, że strojenie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a nieprzyjemne dla ucha częstotliwości znikną bezpowrotnie.
• Zastosowane cztery otwory wentylacyjne rozłożone w kształcie kwadratu natychmiastowo odpowietrzają i dodają szybkiej reakcji werbla.
• Najwyższej klasy dwurzędowe sprężyny Puresound Equalizer 1416 składające się z 16 zwojów ze stali nierdzewnej z miedzianymi płytkami końcowymi to kolejny bezsprzeczny atut tego instrumentu.
• Trzystopniowa maszynka Trick Multi Step Throwoff dla jeszcze większej kontroli napięcia sprężyn.
• Fabryczne wyposażenie w membrany Aquarian Hi-Energy Batter oraz Aquarian Classic Clear Snare Side to przysłowiowa wisienka na torcie. Wyjmujesz z kartonu i rządzisz!

JAKOŚĆ vs CENA

Werble Black Panther to doskonały przykład najlepszego stosunku jakości do ceny. To najwyższej klasy instrumenty w cenach, które nie paraliżują portfela czy konta bankowego. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Planujesz wizytę w studiu, by nagrać pierwszą wymarzoną płytę? Z tym werblem możesz wszystko. To instrument, który obroni się w każdych warunkach. Nie ma lepiej!

POWALAJĄCY DESIGN

Werbel jest sercem każdego zestawu perkusyjnego. Ten instrument to nie tylko genialne brzmienie, to też design, obok którego nie da się przejść obojętnie. Przepiękne wykończenie SAS0 naturalna satyna, czarne chromowane schodkowo ustawione I-lugs oraz stalowe obręcze Sonic Saver sprawiają, że ciężko oderwać wzrok od tej piękności.
———————————————–
• Hybrydowy korpus klon/orzech zapewnia ciemny, nowoczesny sound.
• Dzięki krawędziom SONIClear strojenie nigdy nie było łatwiejsze.
• Dedykowany głównie perkusistom o preferencjach do mocnych uderzeń.
• Szeroki zakres strojenia.
• Ograniczony kontakt elementów hardware’u z drewnem daje jeszcze więcej brzmienia z samego korpusu.
• Zastosowanie najwyższej klasy osprzętu to jakość i komfort gry oraz pewność i bezpieczeństwo. Nikt nie lubi niespodziewanych awarii tuż przed wyjściem na scenę.
• Przepiękny design to wisienka na torcie tego niezwykłego instrumentu.

Linki:

{

Poznaj opinię eksperta:

Maszyna mnie kupiła natychmiast. Po wyjęciu z kartonu złapałem się na tym, że oceniłem ten instrument zanim w niego uderzyłem. Zachwycił mnie jego wygląd. Fabrycznie zakładana, gruba membrana Aquarian była sygnałem, że ten werbel potrzebuje ciężkiej ręki. ‘W to mi graj’, pomyślałem. Niestety, to nie było to. Ten instrument jest specyficzny – przy pierwszym kontakcie pozostawia w głowie mętlik i mieszane odczucia. Ale posłuchajcie jak brzmi na moim nagraniu (link poniżej). Tu nie ma wątpliwości. To świetny instrument do studia lub na scenę (najlepiej dużą). Nieporównywalnie lepiej się odzywa omikrofonowany niż suchy. Niezwykły instrument, przemyślany w każdym calu i nie do końca uniwersalny. Ale takie właśnie powinny być werble sygnowane – nie dla każdego.

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja

Drewno/Materiał

Hybryda Klon-Orzech

Ilość warstw

6

Grubość

6.5 mm

Werbel

14×5.5