MAPEX MPML4800BMB

SKU: MPML4800BMB Kategoria:

Mapex MPX to seria fenomenalnych werbli dedykowanych dla początkujących bębniarzy.
Werbel MPX MPML4800BMB to instrument wykonany z drewna klonowego, które zapewnia wyraźny i ciepły atak, zrównoważony ton i krótsze wybrzmiewanie. Skutkuje to lepszą projekcją, pozwalając dźwiękowi przebić się przez resztę zespołu.

MPX – KU DOSKONAŁOŚCI!

MPX to synonim dobrego startu w grze na perkusji. Wszystkie werble oznaczone charakterystycznym logo ze skrótem MPX to instrumenty skierowane do bębniarzy stawiających pierwsze kroki. Werbel jest sercem każdego zestawu perkusyjnego. Jest też kluczowym elementem każdego, ale to KAŻDEGO groovu. Nie odbieraj sobie przyjemności na starcie i zadbaj o to, aby serce Twojego zestawu było zdrowe, sprawne i gotowe przejść przez tę najpiękniejszą przygodę perkusyjną razem z Tobą.
• MPX MPML4800BMB to głęboki werbel w rozmiarze 14”x8” posiadający 6,5mm korpus klonowy.
• Uniwersalny instrument dedykowany zwolennikom klasycznych brzmień.
• Przystępny cenowo, ale jakościowo znacznie przewyższający werble dostarczane z zestawami perkusyjnymi klasy podstawowej.
• Szeroki zakres strojenia w oparciu o 8 śrub sprawia, że świetnie brzmi w każdym stroju.
• Doskonale sprawdzi się w muzyce funk czy rock.
• W pełni regulowana maszynka dla większej i pewniejszej kontroli napięcia sprężyn.
• Nylonowe podkładki pod śrubami zapewnią stabilne, długotrwałe strojenie Twojego werbla
• Fabryczne wyposażenie w membrany Remo to przysłowiowa wisienka na torcie. Wyjmujesz z kartonu i rządzisz!

JAKOŚĆ vs CENA

Werble MPX to idealny przykład stosunku jakości do ceny. To wysokiej klasy instrumenty w bardzo ekonomicznej klasie cenowej. Ich jakość znacząco przewyższa werble oferowane z zestawami perkusyjnymi klasy podstawowej. Masz zestaw, ale odechciewa Ci się grać gdy słyszysz jęcząco-rzężący werbel, nad którym nie da się zapanować? Nie odbieraj sobie przyjemności z gry! MPX to werble, które przeniosą Twoje brzmienie w zupełnie inny wymiar – to wysoka jakość wykonania, świetny sound i

POWALAJĄCY DESIGN

. Sprawdź to pod własnymi pałkami, a przestaniesz szukać czegokolwiek innego!

POWALAJĄCY DESIGN

Ten instrument to nie tylko świetne brzmienie, to też design, obok którego nie da się przejść obojętnie. Przepiękna, transparentna czerń z czarnymi lugami i obręczami – aż ciężko oderwać wzrok od tego cacka.
———————————————–
• Klonowy korpus zapewnia ciepły, wyrazisty sound o niezwykłej mocy.
• Uniwersalny instrument, który sprawdzi się zarówno w muzyce funk czy też klasycznym rocku.
• Szeroki zakres strojenia.
• Ograniczony kontakt elementów hardware’u z drewnem daje jeszcze więcej brzmienia z samego korpusu.
• Zastosowanie wysokiej klasy osprzętu to jakość i komfort gry oraz pewność i bezpieczeństwo.
• Przepiękny design to wisienka na torcie tego niezwykłego instrumentu.

{

Poznaj opinię eksperta:

Werble MPX to zaskakująco dobra oferta jak na tę półkę cenową. Jako edukator często polecam je moim uczniom. Jeśli szukasz opcji bardzo ekonomicznej, ale jednocześnie stabilnej i pewnej, to MPX są zdecydowanie dla Ciebie. Zanim zostałem endorserem Mapexa, przez wiele lat grałem na werblu MPX. Jeździłem z nim na trasy koncertowe, wchodziłem do studia, grałem na wielkich festiwalach. Mój MPX był werblem piccolo i służył mi jako główny werbel. Bardzo go lubiłem, bo był głośny i niezawodny. Wniosek z tego prosty – ten instrument broni się także w zestawieniu z profesjonalnymi warunkami – z bezlitosnym studiem nagraniowym czy wielkimi scenami festiwalowymi. A jako taki pseudo protip dodam, że dobrze im robi wymiana membran. Ich klasa wówczas wskakuje kilka poziomów wyżej. Z czystym sumieniem polecam!

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja

Drewno/Materiał

Klon

Grubość

6.5 mm

Werbel

14×8