MAPEX B60

SKU: B60 Kategoria:

B60 to ramię łamane z serii Mars. Jest to kompletna linia wystarczająco stabilnego i wytrzymałego hardware’u ze średniej półki. Znajdziesz tu funkcje i udogodnienia usprawniające pracę w studiu, na trasie lub w sali prób.

KU DOSKONAŁOŚCI!

Mars to świetnie wykonany hardware posiadający wszystkie podstawowe rozwiązania. Ponadto znajdziesz tu wiele zaawansowanych rozwiązań niespotykanych w statywach z tej półki cenowej. Ramię łamane B60 to gwarancja stabilności i niezawodnych mechanizmów, na które zawsze możesz liczyć.
• Chowane ramię o długości 12” umożliwia ustawienie zarówno w pozycji prostej, jak i łamanej.
• Wielostopniowa regulacja kątów zawieszenia w znacznym stopniu ułatwia dostosowanie ustawień pod indywidualne preferencje.
• Może służyć jako cześć zastępcza statywu B600 lub jako niezależne ramię zawieszane na clampie lub ramie.

JAKOŚĆ vs CENA

Statywy Mars to doskonały przykład stosunku jakości do ceny. To wysokiej klasy hardware w bardzo przystępnych cenach. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Nagrywasz? Jeśli tak, to też podróżujesz ze swoim instrumentem. Nic tak nie cieszy jak niezawodny zestaw statywów rozstawianych intuicyjnie. Ten hardware został zaprojektowany po to, by Ci służyć!

POWALAJĄCY DESIGN

Fajnie się patrzy na bębny, które stoją stabilnie i dumnie. Budzi to respekt. Te przepiękne chromowane statywy uwielbiają blask reflektorów. Mogą wówczas lśnić w całej swojej okazałości, a Twoi fani nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku!

• Wielostopniowa regulacja kątów zawieszenia talerza.
• Chowane długie ramię.

{

Poznaj opinię eksperta:

Świetny hardware w bardzo dobrej opcji cenowej. Bardzo stabilna, solidna konstrukcja, która składa się do minimalnych rozmiarów. Aż trudno w to uwierzyć, że to wszystko się tam mieści 🙂

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja