MAPEX HP6005-DP

SKU: HP6005-DP Kategoria:

HP6005 to hardware pack z serii Mars. Jest to kompletna linia wystarczająco stabilnego i wytrzymałego hardware’u ze średniej półki. Znajdziesz tu funkcje i udogodnienia usprawniające pracę w studiu, na trasie lub w sali prób.

KU DOSKONAŁOŚCI!

Mars to świetnie wykonany hardware posiadający wszystkie podstawowe rozwiązania. Ponadto znajdziesz tu wiele zaawansowanych rozwiązań niespotykanych w statywach z tej półki cenowej. HP6005 to gwarancja stabilności i niezawodnych mechanizmów, na które zawsze możesz liczyć.
• Solidne, podwójnie usztywnione nogi z gumowymi końcówkami dadzą Ci maksymalną przyczepność i stabilizację.
• Masywna, ale zadziwiająco lekka konstrukcja zapewni Ci komfort nawet na najbardziej rozchybotanych drum riserach.
• Wykorzystanie wytrzymałych materiałów zapewni Ci długowieczność sprzętu.
• W skład zestawu wchodzi:
ü 2 x statyw łamany B600
ü 1 x stopa podwójna P600TW
ü 1 x statyw werblowy S600
ü 1 x statyw pod hi-hat H600

JAKOŚĆ vs CENA

Statywy Mars to doskonały przykład stosunku jakości do ceny. To wysokiej klasy hardware w bardzo przystępnych cenach. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Nagrywasz? Jeśli tak, to też podróżujesz ze swoim instrumentem. Nic tak nie cieszy jak niezawodny zestaw statywów rozstawianych intuicyjnie. Ten hardware został zaprojektowany po to, by Ci służyć!

POWALAJĄCY DESIGN

Fajnie się patrzy na bębny, które stoją stabilnie i dumnie. Budzi to respekt. Te przepiękne chromowane statywy uwielbiają blask reflektorów. Mogą wówczas lśnić w całej swojej okazałości, a Twoi fani nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku!

———————————————–
• Masywne profilowane podwójne nogi z gumowymi końcówkami.
• Płynna praca i stabilność.
• Kompaktowy design.

{

Poznaj opinię eksperta:

Świetny hardware w bardzo dobrej opcji cenowej. Bardzo stabilna, solidna konstrukcja, która składa się do minimalnych rozmiarów. Aż trudno w to uwierzyć, że to wszystko się tam mieści 🙂

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja