MAPEX S600

SKU: S600 Kategoria:

S600 to statyw pod werbel z serii Mars. Jest to kompletna linia wystarczająco stabilnego i wytrzymałego hardware’u ze średniej półki. Znajdziesz tu funkcje i udogodnienia usprawniające pracę w studiu, na trasie lub w sali prób.

KU DOSKONAŁOŚCI!

Mars to świetnie wykonany hardware posiadający wszystkie podstawowe rozwiązania. Ponadto znajdziesz tu wiele zaawansowanych rozwiązań niespotykanych w pedałach z tej półki cenowej. Statyw pod werbel S600 to gwarancja stabilności i niezawodnych mechanizmów, na które zawsze możesz liczyć.
• Podwójnie usztywnione nogi dokładnie ustabilizują Twój werbel.
• Antypoślizgowe gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się statywu na wszystkich powierzchniach.
• Gwintowana regulacja rozwarcia kosza oraz zastosowany memory lock to rozwiązania zapożyczone z flagowej serii Falcon.
• Masywna, ale nie przesadnie ciężka konstrukcja zapewni Ci komfort i stabilizację nawet na najbardziej rozchybotanych drum riserach.

JAKOŚĆ vs CENA

Statywy Mars to doskonały przykład stosunku jakości do ceny. To wysokiej klasy hardware w bardzo przystępnych cenach. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Nagrywasz? Jeśli tak, to też podróżujesz ze swoim instrumentem. Nic tak nie cieszy jak niezawodne statywy rozstawiane intuicyjnie. Ten hardware została zaprojektowana po to, by Ci służyć!

POWALAJĄCY DESIGN

Fajnie się patrzy na bębny, które stoją stabilnie i dumnie. Budzi to respekt. Te przepiękne chromowane statywy uwielbiają blask reflektorów. Mogą wówczas lśnić w całej swojej okazałości, a Twoi fani nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku!

———————————————–
• Gwintowana regulacja rozwarcia kosza.
• Podwójne, profilowane nogi.
• Antypoślizgowe gumowe nóżki.
• Memory lock.

{

Poznaj opinię eksperta:

Świetny hardware w bardzo dobrej opcji cenowej. Bardzo stabilna, solidna konstrukcja, która składa się do minimalnych rozmiarów. Aż trudno w to uwierzyć, że to wszystko się tam mieści 🙂

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja