MAPEX BPCW4600CNW

SKU: BPCW4600CNW Kategoria:

Werbel Cherry Bomb BPCW4600CNW to instrument z najwyższej, prestiżowej serii Black Panther Design Lab. Jest to przeprojektowana, zoptymalizowana wersja oryginalnej, poprzedniej wersji Wiśniowej Bomby.

Werbel posiada średniej grubości korpus z drewna wiśniowego, charakteryzującego się tak zwaną ‘miękką gęstością’, co skutecznie redukuje nieprzyjemne alikwoty zapewniając ciepły, skupiony ton i mocny atak.

MAGIA CZARNEJ PANTERY

Wszystkie werble ozdobione charakterystycznym logiem z wizerunkiem Czarnej Pantery to instrumenty z najwyższej półki. To prestiż, jakość, niezwykłe brzmienie, najwyższej klasy osprzęt i pełna profeska. To instrumenty wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Pamiętaj, że werbel to serce każdego zestawu perkusyjnego, więc tu nie ma miejsca na półśrodki.
• Cherry Bomb to werbel w rozmiarze 14”x6” posiadający 8-warstwowy 9mm korpus z drewna wiśniowego.
• Nowoczesność zderza się tu z tradycją, modern z vintage. Choć werbel wyglądem i reakcją na uderzenie przywodzi na myśl nieco tradycyjne rozwiązania, to pamiętajmy, że został zaprojektowany w nowoczesnym duchu, z precyzją charakterystyczną dla naszych czasów.
• Niezwykła funkcjonalność tego instrumentu sprawdza się dosłownie w każdym gatunku muzycznym.
• Szeroki zakres strojenia w oparciu o 10 śrub sprawia, że werbel świetnie brzmi w każdym stroju.
• Werbel jest wyposażony w 45° krawędzie SONIClear, które sprawią, że strojenie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a nieprzyjemne dla ucha częstotliwości znikną bezpowrotnie.
• Zastosowane podwójne otwory wentylacyjne sprawiają, że werbel swobodnie oddycha przy każdym uderzeniu.
• Najwyższej klasy sprężyny Puresound Custom Series składające się z 16 zwojów ze stali nierdzewnej z miedzianymi płytkami końcowymi to kolejny bezsprzeczny atut tego instrumentu.
• Fabryczne wyposażenie werbla w membrany Remo Ambassador X Batter oraz Remo Clear Ambassador Snare Side to przysłowiowa wisienka na torcie. Wyjmujesz z kartonu i rządzisz!

JAKOŚĆ vs CENA

Werble Black Panther to doskonały przykład najlepszego stosunku jakości do ceny. To najwyższej klasy instrumenty w cenach, które nie paraliżują portfela czy konta. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Planujesz wizytę w studiu, by nagrać pierwszą wymarzoną płytę? Z tym werblem możesz wszystko. To instrument, który obroni się w każdych warunkach. Nie ma lepiej!

POWALAJĄCY DESIGN

Werbel jest sercem każdego zestawu perkusyjnego. Ten instrument to nie tylko genialne brzmienie, to też design obok którego nie da się przejść obojętnie. Przepiękne wykończenie Natural Satin SAS, do tego chromowane tubowe lugi oraz stalowe obręcze Sonic Saver sprawiają, że ciężko oderwać wzrok od tej piękności.
———————————————–
• Wiśniowy korpus zapewnia ciepły, skupiony ton i mocny atak.
• Dzięki krawędziom SONIClear strojenie nigdy nie było łatwiejsze.
• Szeroki zakres strojenia sprawia, że jest to uniwersalny instrument, który sprawdzi się w każdym gatunku – od gospel po death metal.
• Ograniczony kontakt elementów hardware’u z drewnem daje jeszcze więcej brzmienia z samego korpusu.
• Zastosowanie najwyższej klasy osprzętu to jakość i komfort gry oraz pewność i bezpieczeństwo. Nikt nie lubi niespodziewanych awarii tuż przed wyjściem na scenę.
• Przepiękny design to wisienka na torcie tego niezwykłego instrumentu.

Linki:

{

Poznaj opinię eksperta:

Miałem styczność ze wszystkimi werblami z serii Cherry Bomb, i tymi nowymi z logo Design Lab jak i z tymi starszymi, produkowanymi jeszcze w kolorze ciemnej wiśni. Wszystkie były świetne, aczkolwiek te starsze nie do końca wychodziły obronną ręką pod moją ciężką ręką. Na szczęście w nowszej wersji ulepszono kilka elementów, dzięki czemu otrzymujemy werbel niezwykle uniwersalny, o mocnym, przenikliwym brzmieniu i szerokim zakresie strojenia. Genialna maszynka z dwustronną regulacją to już w Black Panther standard, ale dostajemy tu dodatkowo sprężyny Puresound, mocarną zagiętą do wewnątrz obręcz Sonic Saver, membrany Remo oraz pokrowiec. Czego chcieć więcej?

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja

Drewno/Materiał

Wiśnia

Ilość warstw

8

Grubość

9 mm

Werbel

14×6