MAPEX BPNCO4601CN

SKU: BPNCO4601CN Kategoria:

Werbel Predator BPNCO4601CN to instrument z najwyższej, prestiżowej serii Black Panther.

Predator nadaje mroku i potęgi każdej muzycznej sytuacji. To dźwięczny werbel wykonany z miedzi. Cienki korpus odpowiada za głęboki, mocarny atak w średnio-niskich tonach.

MAGIA CZARNEJ PANTERY

Wszystkie werble ozdobione charakterystycznym logo z wizerunkiem Czarnej Pantery to instrumenty z najwyższej półki. To prestiż, jakość, niezwykłe brzmienie, najwyższej klasy osprzęt i pełna profeska. To instrumenty wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Pamiętaj, że werbel to serce każdego zestawu perkusyjnego, więc tu nie ma miejsca na półśrodki.
• Predator to werbel w rozmiarze 14”x6” posiadający 1,2mm korpus wykonany ze szczotkowanej miedzi.
• Profesjonalny instrument dedykowany zwolennikom klasycznych brzmień werbli metalowych.
• Szeroki zakres strojenia w oparciu o 10 śrub sprawia, że świetnie brzmi w każdym stroju.
• Werbel, najlepiej sprawdzi się w muzyce alternatywnej, rockowej i metalowej.
• Walcowane / formowane krawędzie SONIClear 45° sprawią, że strojenie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie, a nieprzyjemne dla ucha częstotliwości znikną bezpowrotnie.
• Dwustronnie regulowana maszynka z mikro blokadą dla jeszcze większej kontroli napięcia sprężyn.
• Fabryczne wyposażenie w membrany Remo Ambassador Batter oraz Remo Clear Ambassador Snare Side to przysłowiowa wisienka na torcie. Wyjmujesz z kartonu i rządzisz!

JAKOŚĆ vs CENA

Werble Black Panther to doskonały przykład najlepszego stosunku jakości do ceny. To najwyższej klasy instrumenty w cenach, które nie paraliżują portfela czy konta bankowego. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Planujesz wizytę w studiu, by nagrać pierwszą wymarzoną płytę? Z tym werblem możesz wszystko. To instrument, który obroni się w każdych warunkach. Nie ma lepiej!

POWALAJĄCY DESIGN

Werbel jest sercem każdego zestawu perkusyjnego. Ten instrument to nie tylko genialne brzmienie, to też design, obok którego nie da się przejść obojętnie. Przepiękna szczotkowana miedź z chromowanymi, liniowo ustawionymi lugami oraz obręcze Sonic Saver sprawiają, że ciężko oderwać wzrok od tego cudeńka.
———————————————–
• Miedziany korpus sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba zdecydowanego, głębokiego ataku.
• Dzięki krawędziom SONIClear strojenie nigdy nie było łatwiejsze.
• Profesjonalny instrument, dedykowany fanom mocnych brzmień i posiadaczom ciężkiej ręki.
• Szeroki zakres strojenia.
• Ograniczony kontakt elementów hardware’u z miedzią daje jeszcze więcej brzmienia z samego korpusu.
• Zastosowanie najwyższej klasy osprzętu to jakość i komfort gry oraz pewność i bezpieczeństwo. Nikt nie lubi niespodziewanych awarii tuż przed wyjściem na scenę.
• Przepiękny design to wisienka na torcie tego niezwykłego instrumentu.

{

Poznaj opinię eksperta:

Predator bierze z zaskoczenia. Choć nie wygląda na drapieżnika, to przy pierwszym kontakcie po prostu urywa d***, to znaczy głowę 😉 Zdecydowanie bardziej mi leżał strojony nisko, co jest w moim przypadku czymś stosunkowo sporadycznym. Bardzo ładny rezonans, przepiękne średnio-niskie tony, duża wrażliwość na dynamikę. Miałem okazję nagrywać na nim w studio. Jak usłyszałem jak brzmi omikrofonowany to dosłownie wystrzeliło mnie z butów. Nie każdy werbel nisko strojony potrafi tak pięknie się odezwać jak Predator. Polecam szczególnie do tłustych groovów i mniej intensywnych zagrywek.

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja

Drewno/Materiał

Miedź

Grubość

1.2 mm

Werbel

14×6