MAPEX B600

SKU: B600 Kategoria:

B600 to statyw łamany z serii Mars. Jest to kompletna linia wystarczająco stabilnego i wytrzymałego hardware’u ze średniej półki. Znajdziesz tu funkcje i udogodnienia usprawniające pracę w studiu, na trasie lub w sali prób.

KU DOSKONAŁOŚCI!

Mars to świetnie wykonany hardware posiadający wszystkie podstawowe rozwiązania. Ponadto znajdziesz tu wiele zaawansowanych rozwiązań niespotykanych w statywach z tej półki cenowej. Statyw łamany B600 to gwarancja stabilności i niezawodnych mechanizmów, na które zawsze możesz liczyć.
• Trzypoziomowa teleskopowa regulacja wysokości zwiększa elastyczność w pozycjonowaniu talerzy i składa się tak, że zajmuje absolutne minimum miejsca zapewniając kompaktowe przechowywanie.
• Chowane ramię umożliwia ustawienie zarówno w pozycji prostej, jak i łamanej.
• Podwójne nogi z gumowymi końcówkami dla lepszej przyczepności.
• Masywna, ale zadziwiająco lekka konstrukcja zapewni Ci komfort i stabilizację nawet na najbardziej rozchybotanych drum riserach.

JAKOŚĆ vs CENA

Statywy Mars to doskonały przykład stosunku jakości do ceny. To wysokiej klasy hardware w bardzo przystępnych cenach. Twoja kariera nabiera rozpędu? Grasz w zespole? Koncertujesz? Nagrywasz? Jeśli tak, to też podróżujesz ze swoim instrumentem. Nic tak nie cieszy jak niezawodny zestaw statywów rozstawianych intuicyjnie. Ten hardware został zaprojektowany po to, by Ci służyć!

POWALAJĄCY DESIGN

Fajnie się patrzy na bębny, które stoją stabilnie i dumnie. Budzi to respekt. Te przepiękne chromowane statywy uwielbiają blask reflektorów. Mogą wówczas lśnić w całej swojej okazałości, a Twoi fani nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku!

• Chowane ramię.
• Teleskopowa regulacja.
• Masywne profilowane podwójne nogi.
• Stabilny i masywny.

{

Poznaj opinię eksperta:

Świetny hardware w bardzo dobrej opcji cenowej. Bardzo stabilna, solidna konstrukcja, która składa się do minimalnych rozmiarów. Aż trudno w to uwierzyć, że to wszystko się tam mieści 🙂

Łukasz Sarnacki

Specyfikacja